Kontakt

Dojazd

Pokoje Zdjęcia Okolice

Linki

Dojazd do naszego hoteliku

 

Dom położony jest w w odległości 150 metrów od Jeziora Oleckie Wielkie, 250 m do plaż miejskich,  przystani żeglarskiej, wypożyczalni sprzętu pływającego, stadionu, boisk, kortów tenisowych. Do centrum miasta jest 500 m. W pobliżu znajduje się  do Wszechnica Mazurska (niepaństwowa uczelnia wyższa). Teren ogrodzony, bezpieczny dla dzieci. Do dyspozycji gości jest miejsce na grill, ławki w ogrodzie, zadaszone siedzisko, łódka i rowery. Bezpieczne miejsce na samochód (parking. Położenie hoteliku blisko jeziora, przystani i plaży stwarza idealne warunki dla Państwa dobrego wypoczynku o każdej porze roku. Okolice Olecka to wspaniałe miejsce na wędkowanie, grzybobranie, przyjemny odpoczynek i mile spędzony czas, z dala od nasilonego ruchu ulicznego, co gwarantuje naszym Gościom ciszę, spokój i miły kontakt z naturą.
W Olecku istnieje zaplecze kulturalno-rekreacyjne wykorzystywane zarówno przez społeczność lokalną, jak i turystów. Czyste powietrze, nieskażona przyroda, piękne krajobrazy, rzeki i jeziora są wykorzystywane jako aktywne formy spędzania wolnego czasu. Szczególnie latem miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą dla siebie bogatą ofertę. Poza sezonem wakacyjnym przepiękne okolice zatopione w zieleń kuszą miłośników długich spacerów, łowienia ryb, grzybobrania, jazdy rowerem wokół jeziora.
Zapraszamy przez cały rok.

 
 

HOTELIK znajduje się w Olecku, ul. Sembrzyckiego 13. Położony jest w odległości ok. 30 km od Suwałk i Gołdapi i 28 km od Ełku.
Turyści jadący od strony Ełku powinni za wjazdem do miasta skręcić w lewo za wiaduktem kolejowym i TESCO i jechać prosto aż do stacji ORLEN, mając z lewej strony szpital na skrzyżowaniu skręcić w prawo i jadąc „w dół” ulicy druga w lewo jest ulicą Sembrzyckiego.
Jadący od strony Suwałk i Gołdapi wjeżdżając do Olecka jadą prosto kierując się do centrum miasta i za urzędem pracy skręcić w lewo na ul. Sembrzyckiego.

 


Wyświetl większą mapę

Ostatnia zmiana: 15 kwietnia 2022 w@m